Ifi-Junior Országos Bajnokságon az A KLUB Kempo SE

2016-02-21

Hétvégén rendezték a Zen Bu Kan Kempo Sportági Szövetség Ifjúsági Országos Bajnokságát, amin több, mint száz Kempoka mérte össze tudását, technikai és küzdelmi versenyszámokban. Az ifi illetve junior korosztályban ez rekord számú indulói létszámot hozott, Seregélyesen. Az A KLUB Kempo Sportegyesületet Bakos Olivér képviselte, Lévai László, Csorba Dániel, és Pálfalvi József mellett, akik bírói és edzői munkát is végeztek.

12743595_952588208112009_8340920303007311195_n

Olivér első versenyén túl, rengeteg tapasztalatot nyert, ezen kívül három ezüst érmet is bezsebelt. Nyolc indulóból a második helyen zárta a formagyakorlatát, majd nemsokkal később kezdődtek a földharc küzdelmek, ahol kettő mérkőzésből sikerült egyet nyerni, fojtással.

12705586_952666631437500_4239830346972462485_n 12729073_952666348104195_3694522679798076490_n

Olivér utolsó versenyszámában (B-Viadal, 2×2 perces full contact küzdelem) egy rutinos versenyző ellen a második helyezést érte el, de fő célpont a versenytapasztalat volt, és e mellett nagyon nagy harcot vívott. Köszönjük a munkáját és büszkék vagyunk a teljesítményére!